Повідомлення про помилку

Warning: ini_set() [function.ini-set]: A session is active. You cannot change the session module's ini settings at this time in drupal_environment_initialize() (line 692 of /home/visnyk-nanu/www/includes/bootstrap.inc).

Зобов'язання

 

Користувачам надаються гарантії щодо можливості вільного читання, завантаження, копіювання, розповсюдження, друку, пошуку і посилань на повні тексти статей журналу «Вісник НАН України».

Рисунки, таблиці та короткі цитати з журналу можуть бути опубліковані в наукових виданнях на безоплатній основі, але на ці матеріали мають бути відповідні посилання («Вісник НАН України», автор, назва статті, вихідні дані, DOI для статті тощо).

Передрук, системне відтворення або колективний перерозподіл будь-якого матеріалу з журналу ««Вісник НАН України» дозволено тільки за згодою редакції журналу.

Подання статей до редакції та подальша їх публікація є безкоштовними. За авторами без обмежень зберігається авторське право. Авторам дозволено розміщувати свої остаточні PDF-файли, які надає редакція, на власний розсуд: на їхніх особистих або інституційних веб-сайтах, в архівах та ін.